Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...CLIR?
(Calling Line Identification Restriction) - funkce pro zabránění zobrazení čísla volajícího (Caller ID) na displeji telefonu volaného účastníka.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-NCP 500 a KX-NCP 1000; VoIP / IP telefonní ústředna

Bezdrátové řešení

Bezdrátová řešení pro skutečnou podnikatelskou mobilitu

Prostřednictvím bezdrátové telefonie mohou firmy zvýšit dosažitelnost svých zaměstnanců a tím zlepšit svoje služby zákazníkům.

Integrace s mobilními/GSM telefony pro nepřetržitou mobilitu

Mobilní telefony jsou skvělým prostředkem pro práci mimo kancelář. Systémy KX-NCP podporují nejmodernější technologie integrace mobilních telefonů – umožňují přímé přesměrování příchozího hovoru z pevné vnitřní linky na mobilní telefon za nižší pevný tarif. Hovory mohou být rovněž přesměrovány zpět na jinou vnitřní linku nebo do systému hlasové pošty.

Zaměstnanci mohou rovněž volat zákazníky ze svého mobilního telefonu, který se vzhledem k externím uživatelům jeví jako firemní pevná linka, což umožňuje centralizovat veškerou obchodní komunikaci.

Mobilní telefony lze rovněž začlenit do ICD skupin, což umožňuje současné vyzvánění pevného i mobilního telefonu; volaný se tak může volně rozhodnout, zda hovor přijme přístrojem na stole nebo mobilním telefonem, protože obě zařízení mají stejné číslo – tím se zvyšují možnosti spojení.

Bezdrátový systém DECT s více základnami pro zvýšení mobility

Řešení bezdrátové komunikace Panasonic vám umožňují vést hovory z lehkého a inteligentního bezdrátového telefonu DECT, i když jste právě mimo kancelář. Bezdrátová technologie XDP (eXtra Device Port)) uživatelům umožňuje používat jejich telefony DECT stejně jako pevnou vnitřní linku v kanceláři, a díky tomu přijímat hovory bez ohledu na to, kde právě jsou.

Systém Multi-Cell DECT zajišťuje automatický přechod mezi instalovanými základnovými stanicemi – to rozšiřuje pokrytí a poskytuje uživatelům skutečnou mobilitu komunikace i v rozlehlých lokalitách.

 

KX-TCA 155, KX-TCA 256 a KX-TCA 355

 

Elegantní, inteligentní a odolné – firemní mobilní terminály

S telefonem DECT, ať už v základním, manažerském nebo odolném provedení pro drsné prostředí (dle standardu IP54) si můžete být jisti, že máte to nejlepší řešení bez ohledu na to, kde právě jste; máte mobilní řešení DECT podle vlastní volby.

Malý, lehký a odolný telefon KX-TCA256 je vybaven mnoha všestrannými a výkonnými telefonními funkcemi, zatímco přístroj KX-TCA155 je vhodným řešením pro uživatele, kteří požadují dobrý základní výkon při nižších nákladech. Vysoce odolný telefon Panasonic KX-TCA355 navíc vyhovuje svojí odolností proti prachu a stříkající vodě přísným standardům IP54.

 

KX-TCA155, KX-TCA256 a KX-TCA355

 

Využijte možností dokonalé mobility, kdykoli to je zapotřebí

Se systémem Panasonic Multi-Cell DECT budete trvale dosažitelní pro svoje kolegy a zákazníky, i když nejste v kanceláři
a pohybujete se kdekoli v rámci vašeho podniku – bez ohledu na to, zda jde o kancelářské prostředí, výrobní závod, sklad, supermarket nebo jinou rozlehlou budovu. Díky integraci mobilních funkcí lze komunikaci snadno rozšířit i mimo kancelářské prostředí. Využijte svobodnou bezdrátovou komunikaci – s křišťálově jasnou reprodukcí hlasu. Přijímejte hovory vašich zákazníků bez ohledu na to, kde právě jste, a využijte všech obchodních příležitostí.

Bezdrátová komunikace pro rozšíření mobility

Základnové stanice systému KX-NCP umožňují bezdrátovou komunikaci na větší vzdálenost a zvyšují tak fl exibilitu a mobilitu přístrojů.

Systém zajišťuje automatický přechod mezi instalovanými základnovými stanicemi, což rozšiřuje pokrytí a poskytuje
uživatelům skutečnou mobilitu komunikace i v rozlehlých lokalitách.

 

KX-A272, KX-TDA0141 a KX-TDA0158

 

 

  Brožura KX-NCP500 a KX-NCP1000 ke stažení ve formátu pdf (1,46 MB)

  Karta Technická specifikace KX-NCP500 a KX-NCP1000 (945 kB)

  Další dokumenty ke stažení 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004