Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...ANTS CTI Panel?
Slouží pro přehledné zobrazení požadovaných údajů v callcentru tak, aby operátoři i manažer callcentra byli průběžně informováni o okamžitém stavu důležitých ukazatelů, jako je například počet hovorů čekajících ve frontě na odbavení. ANTS CTI Panel zobrazuje zvolené údaje buď na připojeném externím LED displeji (tzv. wallboard) nebo na LCD či plasmovém monitoru s velkou úhlopříčkou.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Passport

Revoluce v komunikaci na dálku "tváří v tvář"

Zažijte komunikaci ve vysokém HD rozlišení

Videokonference LifeSize Passport

 

Videokomunikace v dlani  

LifeSize Passport je revoluční HD videokonferenční systém. Jedná se o nejflexibilnější, nejdostupnější a uživatelsky nejpřívětivější zařízení vůbec.

LifeSize Passport je jediný HD video systém, který Vám poskytne kvalitní videokonferenční spojení a bezkonkurenční uživatelskou jednoduchost za natolik příznivou cenu, že jej ve své kanceláři bude moci využívat každý potřebný pracovník Vaší společnosti.

LifeSize Passport je díky svým rozměrům (mm) 206 x 121 x 33, hmotnosti 0,45 kg a kompaktnímu provedení prvním opravdu přenosným kvalitním telekonferenčním systémem. 

Pokrok ve videotechnologii

LifeSize Passport poskytuje opravdovou HD video kvalitu - 720p30 - umožňující přirozenou komunikaci s využitím běžného internetového připojení (1Mb/s). Passport je první videokonferenční zařízení, které podporuje aplikaci Skype, Váš kontakt s klienty a kolegy tak bude jednodušší než kdy předtím.

Tento videokonferenční systém je ideálním řešením pro jednotlivé kanceláře i zasedací místnosti. Passport Vám umožní zůstat ve spojení kdekoliv a kdykoliv. Snadné nastavení, spojení i celková obsluha, LifeSize Passport Vám na dálku během několika málo minut zprostředkuje komunikaci "tváří v tvář".

V dnešní globální ekonomice e-mailový nebo telefonní kontakt většinou nedostačuje. Pro dosažení úspěchu je důležitý smysluplný dialog a osobní setkání, cestování je však drahé a časově náročné. LifeSize Passport Vám umožní zvýšit produktivitu a eliminovat čas strávený na cestách. Návratnost Vaší investice nebyla nikdy zřetelnější.

 

 Výkonná. Jednoduchá. Cenově dostupná. Videokonference LifeSize Passport je přesně taková, jak očekáváte. 

  

Videokonference LifeSize Passport

 

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize Passport v angličtině PDF (491 kB)

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

   

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004