Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...H.323?
Jeden z nejdůležitějších standardů ITU-T, řeší problematiku multimediálních přenosů přes IP prostředí. H.323 je zastřešením celé řady protokolů řady H.22x, které stanovují komunikaci čtyř základních komponent - Terminál, Gateway, Gatekeeper, MCU.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

 

Pobočková telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100D

Terminály

Vždy dokonalé funkce

Systém KX-TDA100D společnosti Panasonic zajišťuje přístup k široké řadě zařízení a služeb s cílem poskytovat efektivní komunikaci. Máme řešení na míru veškerým potřebám vaší firmy – od tradičních analogových telefonů až po bezdrátové DECT, digitální nebo IP terminály.

Digitální a IP sytémové telefony Panasonic

Alfanumerický displej

S naším uživatelsky přívětivým LCD displejem je vyřizování hovorů jednodušší než kdy předtím. Displej slouží k zobrazení široké škály různých informací o hovoru a k přístupu k mnoha funkcím systému. Hovory můžete taky uskutečnit tak, že budete jednoduše postupovat podle vizuálních pokynů na displeji. Displej může například zobrazovat:

 • jméno a číslo volajícího,
 • čekající zprávy, zprávy o nepřítomnosti, nastavení funkcí,
 • protokol příchozích a odchozích hovorů (seznam hovorů),
 • systémové nebo osobní rychlé vytáčení,
 • seznam vnitřních linek,
 • dobu trvání hovoru,
 • systémové funkce,
 • čas a datum.

 

Navigační klávesy

Přístup na jeden dotek k různým systémovým funkcím a nabídkám telefonního systému zajišťují intuitivní navigační klávesy navržené s ohledem na ergonomii.

 

Programovatelné klávesy

Programovatelné přístupové klávesy na jeden dotek šetří čas i námahu. Tyto klávesy lze použít k uložení telefonních čísel nebo
pro přístup k často používaným systémovým funkcím. Dvojbarevné indikátory LED (červená/zelená) poskytují vizuální upozornění na stav používané funkce nebo na stav kolegů (volný, obsazený).

 

Vícestupňové nastavení úhlu sklonu

IP i digitální terminály se vyznačují více možnostmi nastavení sklonu, které vám zajistí maximální viditelnost z kteréhokoli úhlu.

 

Praktické Hands-free

Pokud využijete volitelný modul Bluetooth*, můžete naplno využít výhod podpory bezdrátové náhlavní soupravy. Vestavěný konektor typu jack ve spojení s volitelnou náhlavní soupravou umožňuje vytíženým uživatelům přijímat důležité telefonní hovory, současně ale uživatelé mají volné ruce, takže mohou dál pracovat na počítači nebo si jen dělat poznámky.

*K dispozici u digitálních terminálů KX-DT346 a KX-DT343 a IP terminálů řady KX-NT300.

 

Integrace s datovou sítí

IP terminály řady NT300 se připojují přímo do vaší datové sítě. Zajišťují funkce IP telefonie s větším množstvím funkcí a větším
pohodlí. Pomocí vestavěného dvouportového Ethernet přepínače v zadní části IP telefonů mohou uživatelé snadno připojit počítače nebo notebooky do podnikové sítě LAN, takže dojde ke snížení nepořádku na stole způsobeného kabely a nákladů na kabelové propojení.

 

Digitální terminály

Digitální terminály společnosti Panasonic byly vyvinuty speciálně s ohledem na splnění požadavků všech druhů podniků. Vyznačují se elegantním vzhledem, vylepšenou ergonomií, flexibilitou a špičkovou hlasovou kvalitou.

Digitální systémové telefonyPanasonic KX-DT346 a KX-DT390 Digitální terminály Panasonic KX-DT343 a KX-DT303 Digitální systémové telefony Panasonic KX-DT333 a KX-DT7710 Digitální terminál Panasonic KX-DT321

IP terminály

IP terminály řady NT300 vás přenesou do nového rozměru produktivity komunikace, širokopásmového síťového připojení a péče o zákazníky. Elegantní ultramoderní vzhled (dostupný v černé a bílé barvě) dobře ladí s jakýmkoli pracovním prostředím a výzdobou kanceláře.

Poznámka: IP terminály vyžadují volitelnou kartu vnitřních linek IP-EXT16.

IP systémový telefon Panasonic KX-NT346 IP terminál Panasonic KX-NT343 IP systémový telefon Panasonic KX-NT321 Panasonic KX-NT303

 

Pro více informací čtěte:

 

 

 

 

 

 • Systém Panasonic KX-TDA 100D
 • Mobilní řešení
 • CTI a hlasové zprávy
 • IP infrastruktura
 • Kapacita systému
 • Technické údaje

   

   Leták KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (2,2 MB)

   Leták Technické údeje KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (86 kB)

  Další dokumenty ke stažení

   

   

   

   

   


 • Dotaz / příspěvek do diskuse

  Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
  Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004