Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...SLT?
(Single Line Telephone) - standardní linkový telefon. Jedná se o označení pro běžný analogový telefonní přístroj.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

 

Pobočková telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100D

IP infrasturktura

Integrovaná podniková řešení

Firmy prochází neustálým vývojem. Potřebují sice cenově výhodnou platformu, zároveň ale také řešení, které dokáže držet krok s neustále se proměňujícím prostředím – řešení, jakým je právě technologie IP. Síťové IP infrastruktury nyní mohou současně přenášet hlas i data, čímž dochází ke zvýšení využití sítě a snížení nákladů na infrastrukturu. Systém KX-TDA100D společnosti Panasonic je navržen tak, aby umožňoval integraci tradiční analogové komunikace a technologie VoIP (Voice over Internet Protocol). Zajišťuje tak v jediné síti hlasovou i datovou komunikaci.

 Pobočková telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100D, Technologie VoIP

Technologie VoIP (VOICE-OVER IP)

Technologie VoIP představuje ideální řešení komunikace mezi jednotlivými pracovišti, pro kanceláře s více pracovišti nebo pro maloobchodní řetězce. Pokud tuto technologii využijete k připojení pobočky, zaměstnanců detašované kanceláře, pracovníků v domácí kanceláři nebo zaměstnance pro podomní prodej, dokážete vytvořit pružné pracovní prostředí a snížit náklady. Další přínosy technologie:

  • snížení nákladů na hovory,
  • integrace detašovaných uživatelů do týmu,
  • snížení nákladů na propojení a provoz.

 

Vzdálená správa

Systém KX-TDA100D poskytuje pracovníkům provádějícím instalaci a správcům možnost vzdáleně řídit jakýkoli scénář nasazení – ať už se jedná o samostatný systém, nebo síťový systém s více lokalitami připojený přes IP síť. Potřebují pouze počítač v síti a hlavně aplikaci PC Maintenance Console a mohou k systémům přistupovat a spravovat je odkudkoli. Výsledkem je snížení nadbytečných režijních nákladů.

 

Síťování více pracovišť

Při použití technologie IP je síťové propojení více pracovišť daleko jednodušší a levnější. Využitím interní IP sítě kanceláře můžete rozšířit síť VoIP, systémové funkce a dokonce i skupiny call centra. Pokud ve více různých pobočkách v síti použijete skupiny distribuce příchozích hovorů ICD (Incoming Call Distribution), dokážete zajistit lepší pružnost při vyřizování hovorů a jednoduše lépe využít dostupné zdroje své organizace.

 

Síťová kontrolka

Síťové kontrolky BLF (Busy Lamp Field) a NDSS (Network Direct Station Selection) umožňují prostřednictvím jediného centralizovaného operátora sítě jedinečné monitorování vnitřních linek v rámci systémů KX-TDA100D připojených do sítě. Tyto vnitřní linky mohou být součástí globální komunikační sítě připojené prostřednictvím technologií ISDN nebo IP.

Pokud je kterákoli z předem naprogramovaných vnitřních linek obsazena, přijímá příchozí hovor (vyzvání) nebo je v režimu „Nerušit“ (DND), rozsvítí se operátorovi kontrolka DSS pro danou linku. Pomocí této funkce operátor okamžitě vidí stav konkrétní vnitřní linky.

 

Ubytování a stravování

Tržní segment ubytování a stravování vyžaduje komunikační systém, který je fl exibilní, hospodárný a snadno použitelný. Musí se vyznačovat spolehlivostí a schopností přizpůsobit se jednotlivým potřebám konkrétních lokalit. Důležitým faktorem úspěchu jakékoli firmy se rovněž stává integrace aplikací, jako je odbavování pokojů pro hosty nebo správa systému. Protože systém KX TDA100D společnosti Panasonic umožňuje cenově výhodné rozšíření, mobilní možnosti a integraci technologie CTI, je na tyto náročné požadavky dokonale připraven.

 

Zdravotní péče

Mají-li splňovat požadavky zaměstnanců a lidí, o něž pečují, musí se pečovatelská zařízení a domovy pro seniory vyznačovat současně vysokou úrovní spolehlivosti i snadnou použitelností. Jakákoli řešení komunikace musí být navíc schopna se integrovat do aplikací pro péči, jako jsou například systémy tísňového volání. Systém KX-TDA100D společnosti Panasonic všechny tyto požadavky splňuje a zároveň zajišťuje bezpečné, cenově výhodné a fl exibilní řešení použitelné i v budoucnu.

 

Stavebnictví

Mezi základní požadavky oboru stavebnictví patří fl exibilita při dostatečné odolnosti. Pobočková ústředna KX-TDA100D společnosti Panasonic se dokáže měnícím se požadavkům vaší fi rmy rychle přizpůsobit. Potřebujete přidat řešení konferencí nebo bezdrátové připojení? Flexibilní programovatelné a odolné DECT telefony pobočkové ústředny KX-TDA100D zajišťují veškerá řešení, která potřebujete, abyste nevypadli z tempa.

 

Výrobní podniky

Mezi důležitá kritéria, jež musí telekomunikační systémy splňovat, patří vysoká úroveň fl exibility a hospodárnosti, maximální spolehlivost a schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám. V této oblasti je systém KX-TDA100D PBX společnosti Panasonic jednoznačnou jedničkou, protože při jeho vývoji se braly v úvahu požadavky výrobních závodů a oddělení. Ultramoderní vzhled tohoto systému a jeho řešení připravená na budoucnost vám umožní zažít zcela nový rozměr efektivní komunikace.

 

Logistika

Logistika vyžaduje plynulý a spolehlivý přenos informací. Proto mají firmy, které se logistikou zabývají, co se týče telekomunikačních systémů specifické požadavky. Díky možnosti integrace do moderních systémů CRM a mobilnímu přístupu se mohou systémy Panasonic stát hybnou silou vašeho podnikání – v současnosti i v blízké a vzdálenější budoucnosti.

 

Pro více informací čtěte:

 

 Leták KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (2,2 MB)

 Leták Technické údeje KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (86 kB)

Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004