Telefonní ústředna pro Logistické centrum

Komunikační řešení v logistickém areálu doporučujeme zaměřit především na podporu mobilních pracovníků a levné šíření kvalitního signálu mezi vysokými regály zaskládanými zbožím. Komunikační systém může pracovat samostatně, ve spolupráci s Vaší stávající pobočkovou telefonní ústřednou nebo s nově dodanou ústřednou. Potřeby logistického centra mohou být podobné, jako je tomu u Výrobního podniku.

ZABEZPEČENÍ MOBILITY SKLADNÍKŮ

Bezdrátový DECT systém

Pracovníky pohybujícími se mezi vysokými regály se zbožím doporučujeme vybavit bezdrátovými sluchátky DECT, které zajistí stálou komunikaci. Volné ruce skladníkům zajistí upevnění sluchátka u pasu nebo na rámu vysokozdvižného vozíku a využití náhlavní soupravy. Vyzvánění sluchátka může být signalizováno opticky či vibracemi. Sluchátka jsou díky odolnému designu a ochraně proti prachu a vodě ideálním komunikačním nástrojem pro náročné podmínky skladů.


mobilita

Výhody bezdrátových DECT sluchátek pro logistická centra:

  • odolnost proti prachu a postříkání
  • vibrace/optická signalizace vyzvánění
  • integrace sluchátek s náhlavní soupravou pro volné ruce
  • možnost samostatného fungování bez telefonní ústředny
  • stolní DECT telefony pro kancelářské pracovníky
  • levné vybudování husté sítě signálu mezi skladovými regály

 Kvalitní signál mezi vysokými regály se zbožím zajistí levná technologie opakovačů, která nevyžaduje rozvod kabeláže. Pokrytí signálem DECT lze rozšířit i na venkovní prostory, jako jsou nakládací rampy.

Pro kancelářské pracovníky doporučujeme využít stolní telefony, které existují také v DECT bezdrátovém provedení, takže v rozsáhlých areálech není nezbytné budovat složitou kabeláž.
Pokud logistické centrum nezaměstnává mnoho kancelářských pracovníků, bývá výhodné využít bezdrátový telefonní systém, který funguje samostatně, bez pobočkové telefonní ústředny.

 
Pro vybudování kvalitní bezdrátové sítě mezi vysokými skladovými regály doporučujeme využít služeb zkušeného dodavatele, který zná specifika komunikace v logistickém centru.

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.