Poradce – Technologie – Mobile Softphone

Používání aplikace Mobile Softphone

Používání aplikace Mobile Softphone

Chtěli byste zvýšit produktivitu propojením terénních pracovníků s centrálou? Chcete nahradit starý, již překonaný telefonní systém mnohem hospodárnějším? Řešením, které využije toho, že zaměstnanci mají chytrý telefon? A chtěli byste toho docílit s minimem stresu a s maximální jednoduchostí a zabezpečením?

Přihlašte chytré telefony zaměstnanců jako podnikové linky. Ať už budou zaměstnanci pracovat v kanceláři či mimo ni, mohou vytáčet a přijímat audio a video hovory, aniž by museli používat své soukromé číslo.

Kombinace audia a videa


Aplikace je kompatibilní s unifikovanými komunikačnímu platformami KX-NS1000, NS700NS500, KX-NSX1000NSX2000, se systémy KX-HTS32 a podporuje audio i video hovory. Disponuje vestavěnou bránou pro předávání médií, nepotřebuje tedy žádný server. Vaše komunikace probíhá prostřednictvím firemní sítě.

Využít můžete možnosti video hovorů jeden na jednoho, ale také funkce video konference s třetí stranou. Máte tak možnost účastnit se vzdálených meetingů se zcela jasným obrazem i zvukem.

Pro úplnou video komunikaci se můžete připojit i k video terminálu nebo dveřnímu IP video telefonu nebo kameře.

Užijte si bezproblémovou konektivitu se systémem PBX

S Mobile Softphone můžete svůj chytrý telefon využívat jako firemní linku.

Aplikace také podporuje push oznámení, takže obdržíte oznámení o každém příchozím hovoru, i když není právě zapnutá. Nejenže tak nikdy nemusíte zmeškat hovor, ale je to také efektivní způsob, jak šetřit spotřebu baterie.

Abyste dosáhli ještě vyšší všestrannosti a bezchybného výkonu, můžete nastavit dvě IP adresy a umožnit tak uživatelům připojit se ke správné síti, ať už se nacházejí ve WiFi síti vaší společnosti nebo na alternativní síti venku.

Přesvědčivé zabezpeční

Víme, jak důležitou roli pro vás a váš podnik hraje bezpečnost. Mobile Softphone podporuje protokol SIP-TLS (TransportLayer Security)*. Díky této technologii jsou potenciální rizika absolutně minimální, jelikož se hackeři nedostanou ke komunikačním datům SIP a nemohou se do vaší sítě dostat.

Pro ještě větší zabezpečení může aplikace připojení odmítnout, pokud detekuje pokus o připojení z jiné linky, než je Panasonic SIP. Pokud je to pro váš však vhodnější a praktičtější, můžete tuto funkci vypnout.

*Systém KX-HTS32 SIP-TLS nepodporuje.

Mimořádně snadná instalace

Spuštění Mobile Softphone by nemohlo být jednodušší. Aplikaci si jednoduše zdarma stáhnete z App Store nebo Google Play a použijete zvolená nastavení. Není třeba připravovat jakékoli další technologie, např. server.

Ideální pro uživatele IP PBX

I správce komunikačního systému, který hledá způsob, jak zvýšit produktivitu posílením mobilní konektivity – bez nutnosti více místa na serveru nebo větší kapacity sítě – najde v Mobile Softphone perfektní řešení.

Aplikace představuje „bezserverové“ řešení. Komunikační infrastrukturu společnosti je možné využít ve stávajícím stavu, není třeba pořizovat další vybavení.
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.