Panasonic KX-NS700

IP pobočková telefonní ústředna (IP-PBX) Panasonic KX-NS700

IP pobočková telefonní ústředna (IP-PBX) Panasonic KX-NS700

Chytrá digitální a IP pobočková ústředna, která představuje cenově dostupné řešení pro společnosti s méně než 250 uživateli na jednom pracovišti. Systém lze flexibilně konfigurovat a rozšiřovat podle specifických požadavků podnikání.

Funkce KX-NS700:

  • rozšiřitelná z 6 vnitřních linek až na 288 vnitřních linek pomocí rozšiřující jednotky
  • cenově dostupná instalace a provoz
  • integrace hlasu a dat prostřednictvím software ANTS CTI Client
  • integrované aplikace včetně řešení call centra, mobilního řešení a hlasové schránky

Hlavní přínosy ústředny KX-NS700 pro Vaši práci:

  • Snížení nákladů a zvýšení návratnosti investice

Systém dokáže, díky IP propojení sítí, snížit náklady a zajistit cenově dostupnou komunikaci. Návratnost Vaší investice do systému bude vysoká, díky možnosti rozšíření systému v případě růstu podniku i díky jeho zpětné kompatibilitě pro nízkonákladovou integraci.

  • Zvýšení spokojenosti Vašich klientů

Klienti budou spokojenější s Vašimi službami. Díky bezdrátovému řešení nebo integraci mobilních telefonů budete moci reagovat na telefonáty kdekoli na pracovišti. Funkce hlasové schránky zajistí, že nezmeškáte jediný hovor.

  • Vyšší efektivita práce

Díky integraci se CTI softwarem, podporou profesionálních funkcí call centra, ale i snadnému přepojování hovorů bez operátora a dalším možnostem moderní telefonie bude Vaše práce efektivnější.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.