Panasonic KX-NSX1000

Pobočková telefonní ústředna (IP-PBX) Panasonic KX-NSX1000

Pobočková telefonní ústředna (IP-PBX) Panasonic KX-NSX1000


Řešení Panasonic KX-NSX1000 představuje novou generaci firemní komunikace. Zajišťuje spolehlivost, škálovatelnost a flexibilitu, jaké dnešní podniky střední velikosti vyžadují. Má mnoho funkcí, které se starají o adaptabilitu na práci uživatelů bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.

Server KX-NSX1000 se snadno instaluje a stejně snadno provozuje. Je ideálním řešením pro podniky, které chtějí připojit vnitřní linky nezávisle na daném umístění. Uživatelé mají možnost přiřadit určité telefonní číslo k mnoha zařízením, například ke stolnímu či mobilnímu telefonu, a tím rozšířit komunikaci na různá pracoviště s využitím jediného čísla. Stejnou vniřní linku může dokonce sdílet několik uživatelů s tím, že se bude využívat jejich vlastní profil. Přijímat budou tedy jen hovory a hlasové zprávy adresované jim samým.


Z hlediska škálovatelnosti dokáže model KX-NSX1000 zajistit hladkou komunikaci až pro 1000 uživatelů napříč 32 provozovnami. Nastane-li problém, je tu sekundární záložní jednotka, která se postará o to, že prostoje budou sníženy na minimum.

Hlavní funkce ústředny KX-NSX1000:

  • Autonomní fungování znamená, že provoz bude pokračovat i v případě výpadku sítě
  • Dálkovou údržbu systému lze provádět přes zabezpečené připojení k serveru Panasonic KMS a cloudové službě
  • Integrace UC Pro zajišťuje připojení několika zařízení, jako jsou stolní počítače a mobilní zařízení. Tím získáte kompletně sjednocené komunikační řešení pro lepší řízení vztahů se zákazníky
  • Bezdrátový systém DECT snižuje čekací doby a zajišťuje přesné směrování hovorů
  • Integrace mobilních telefonů umožňuje připojit mobilní zařízení jako vnitřní linku
  • Vestavěná funkce call centra obsahuje automatické hlasové navádění, sledování a hlášení hovorů a automatické nahrávání a zálohování dat

    PDF ke stažení:
  • Brožura Panasonic KX-NSX1000

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.