Škola/Univerzita

Řešení telefonní komunikace pro školy Pro školy, které často sídlí ve více vzdálených budovách, pronajímají prostory dalším vzdělávacím institucím či integrují provoz, například volnočasového centra, doporučujeme využít moderní digitální IP ústřednu a VoIP technologii k propojení všech budov do jendnotného komunikačního celku. Telefonní systémy podporují kombinaci analogových a digitálních poboček, stejně jako IP poboček umístěných na detašovaných pracovištích. Takové řešení školám nabízí úspory na provozních výdajích, zvýšení uživatelského komfortu i provozní výhody a kvalitnější obsluhu příchozích i interních hovorů.

Absolutní redukce nákladů na vzájemnou komunikaci

Díky vzájemnému vysokorychlostnímu bezdrátovému propojení všech budov školy či univerzity, dojde k absolutní redukci nákladů na vzájemnou komunikaci. Všechny vnitřní hovory budou vedeny po internetu a tedy zdarma. Úspory na provozních výdajích tak přinesou rychlou návratnost výdajů na nákup zařízení.  

Efektivní a pohodlná obsluha volajících

V systému mohou být integrováni uživatelé ve všech vzdálených budovách, což přinese zvýšení uživatelského komfortu i komfortu volajících. Všechny příchozí hovory budou moci být pohodlně obslouženy a snadno přepojeny na IP pobočky ve vzdálených lokalitách. Volajícím tak můžete vždy vyhovět a nemusíte již, například, složitě doporučovat další hovor na jiné telefonní číslo pro kontakt s kolegou, který sídlí na jiném pracovišti.

Bezdrátové sluchátko DECTBezdrátová sluchátka DECT

Mobilní zaměstnance, kteří se často pohybují v rámci rozsáhlých prostor Vaší budovy a přitom potřebují zůstat ve spojení, doporučujeme vybavit bezdrátovými sluchátky DECT.

Zabezpečný vstup do budovy

Pro zabezpečení vchodových dveří doporučujeme instalovat komunikační IP kameru či dveřní videotelefon.

Možnost pronájmu

Vzhledem k možnosti si celý systém dlouhodobě pronajmout, je řešení velmi vhodné i pro organizace, které nedisponují dostatečnou finanční rezervou pro přímou investici do telefonního systému.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.